Smart MX65 Akıllı Tahta

Yeni ürün

Etkileşimin Merkezi

İnteraktif dijital panel. Chromium ™ web tarayıcısı. Kolay ekran paylaşımı. SMART Board MX serisi Akıllı Tahtalar, eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. MX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar.

   

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Hoparlör [W]2 x 15 W Hoparlör
Boyut [inch]65''
Parlaklık [cd /m²]400
Tepkime Süresi [ms]6 ms
Kontrast oranı4000:1
Çözünürlük3840X2160
Boyutları (G x Y x D) [mm]1516 × 931 x 95
Ağırlığı [kg]46,1
Akıllı Tahta TeknolojisiLCD Ekran
Ek ÖzelliklerTouch technology HyPr Touch™ with Advanced IR Multitouch capabilities Up to 20 simultaneous touch, writing, or erase points Android 8 Oreo
Kutu İçeriğiCountry-specific power cable, 16' 5" (5 m) USB cable, Wall mount bracket kit, Pen (×2), Antenna (×2), IR remote control (with two AAA batteries)

Daha fazla bilgi

SMART MX SERİSİ AKILLI TAHTA ÖZELLİKLERİ

SMART Board® MX265-V2 interaktif ekran, eğitimcilerin ihtiyaç duyduğu tüm temel özelliklere sahiptir.

65" 4K Ultra HD çözünürlüklü ekran, SMART Lumio 'ya bir yıllık abonelik,  iQ deneyimi, SMART Lumio uygulamalarına tek dokunuşla erişim, SMART Notebook® dersleri ve aktiviteleri de dahildir. Ayrıca birlikte çalışmak için dijital beyaz tahta, web tarayıcısı ve kablosuz ekran paylaşımı gibi araçları da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Öğrenciler kendi cihazları ile uzaktan da derslere katılabilir.  

IQ, SMART Board ekranlarına özel bir all-in-one teknolojisidir.

SMART Board'un yerleşik iQ teknolojisi, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde, bir parmağınızın dokunuşuyla sunar. Kablolara ve kablolara gerek yoktur. Gömülü bilgisayar, interaktif dersler, oyun tabanlı etkinlikler ve çevrimiçi ortak oluşturma için güçlü SMART Learning Suite uygulamalarına tek dokunuşla erişim sunar. Yerleşik web tarayıcısı ve kablosuz ekran paylaşımı gibi işbirliği araçlarına da erişebilirsiniz. 

Özellikler 

SMART Öğrenme Paketi
Ders teslimini, değerlendirmeyi, öğrenci işbirliğini ve oyun tabanlı etkinlikleri tek bir nihai eğitim paketinde birleştirir. Öğrencileri, öğretmenleri ve cihazları, dersleri öğrenme deneyimlerini zenginleştirecek şekilde birleştirir.

Ekran paylaşımı
Herhangi bir Android® (Google Cast), iOS® (AirPlay) ve Windows® (Miracast) cihazından kablosuz olarak - donanımı takmadan veya uygulama yüklemeden paylaşın.

internet tarayıcısı
Entegre Chromium web tarayıcısıyla web sitelerini ve YouTube videolarını doğrudan forumda keşfedin.

Dijital beyaz tahta
Manyetik tabladan iki kalemden birini alın ve panoramik beyaz tahtaya yazmaya başlayın. Yazdığınız her şeyi, istediğiniz yerde 250'ye kadar cihazla paylaşın - öğrenciler de yazabilirler. İşiniz bittiğinde, kolayca notları ekrana kaydedin ve öğrencilere PDF dosyaları olarak gönderin.

Esnek bağlantı
Ekranları çok sayıda HDMI, VGA, USB ve multimedya bağlantı noktası üzerinden bilgisayarları ve depolama ortamlarını bağlayın. Önden bakan rahatlık portları ayrıca temel bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar.

Obje tanıma ™, bir menüden araçlar seçmeden parmakları seçer, kalem yazma ve avuç içi silinmeyi bilir.
SMART ink ™, web siteleri, videolar, PDF'ler ve Microsoft Office® dosyaları üzerine yazmanıza ve notlarınızı neredeyse tüm dosya türlerine kaydetmenize olanak tanır.
Silktouch ™ sürtünmesiz son kat, kullanımdan sonra bile, rahat ve rahat bir dokunma deneyimi sağlar ve parmak yanmasını önler.

Ortam ışığı sensörü
Ekranı otomatik olarak kısar veya parlaklaştırır, her türlü aydınlatma koşulunda rahat bir görüntü sağlar.
Windows için

10 eşzamanlı temas noktası, aynı anda birden fazla öğrencinin yakınlaştırma, döndürme ve çevirme gibi hareketleri kullanabileceği anlamına gelir.

Ticari sınıf
MX serisi, 50.000 saatlik güvenilir kullanım için derecelendirilmiştir. SMART’ın Hızlandırılmış Ömür Testi, daha az arıza süresi ve daha uzun ömür sağlar. 

 

Aksesuarlar

İndir