Smart MX75 Akıllı Tahta

Yeni ürün

SMART Board® MX series

Etkileşimin Merkezi

İnteraktif dijital panel. Chromium ™ web tarayıcısı. Kolay ekran paylaşımı. SMART Board MX serisi, eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. MX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar.

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Hoparlör [W]2 x 15 W Hoparlör
Boyut [inch]75''
Parlaklık [cd /m²]350
Tepkime Süresi [ms]8 ms
Kontrast oranı4000:1
Çözünürlük3840X2160
Boyutları (G x Y x D) [mm]174.6 × 106.4 × 11.2
Ağırlığı [kg]60
Akıllı Tahta TeknolojisiLCD Ekran
Ek ÖzelliklerTouch technology IR Multitouch capabilities Windows 10 operating system: 10 touches

Daha fazla bilgi

İşbirliğine Dayalı Öğrenmenin Anahtarı

Öğretmenler basitlik ister ve SMART Board MX bunu sağlar. Sınıf içinde ve dışında cihazları, içeriği ve öğrenme deneyimlerini kolayca bağlayın. Ve kurulumu ve desteklenmesi kolay bir SMART Board ile teknoloji yatırımınızın geri dönüşünü ve daha düşük toplam sahip olma maliyetini elde edersiniz.

 

 

4H Ultra HDSmart MX V.2Smart Notebook
Gelişmiş IRKişiselleştirilmiş giriş
20 DokunmatikSMART Assure garantisi
Ortam Işığı SensörleriEnergy Star ve Ecodesign sertifikalı

 

Etkileşim kolaylaştı

Sektör lideri dokunmatik, dijital mürekkep ve kişiselleştirme özellikleriyle SMART Board MX, gelecek yıllar boyunca güvenebileceğiniz kesintisiz etkileşime yapılan bir yatırımdır. Ve inanılmaz derecede kolay bir kullanıcı deneyimi, minimum eğitim süresi ve teknik destek anlamına gelir.

 

Smart MX

Daha iyi dokunuş, daha fazla işbirliği

Artık araç seçimi veya mod değiştirme yok – Gelişmiş IR teknolojisine sahip HyPr Touch, aynı anda 20 etkileşimi takip eder. Bu, öğrenme akışını kesintiye uğratmak için araç seçimi veya mod değiştirme olmadan birden fazla öğrencinin aynı anda yazabileceği, hareket edebileceği, hareket edebileceği ve silebileceği anlamına gelir.

 

 

K-12 sınıfı için yeniden tasarlanan yerleşik Android™

Bilgisayara gerek yok. Android tarafından desteklenen iQ, her öğretmenin kişiselleştirilmiş araçlarını, içeriğini, OneDrive™ ve Google Drive™ dosyalarını tam ihtiyaç duydukları yere koyar ve bir dersin her noktasında tıklamalardan tasarruf sağlar.

Beyaz tahtanın eğitim araçlarını, şablonlarını ve etkinliklerini kullanma, öğrenci cihazlarıyla etkileşim kurma, internete erişme veya içerik getirme olsun, iQ öğretmenlere etkileşimli dersleri daha hızlı, kolay ve etkili bir şekilde oluşturmak ve sunmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

iQ'daki yenilikleri öğrenin

K12

  

Smart MX

Her yerde, her dosya türünde mürekkep

SMART'ın sınıfının en iyisi açıklama deneyimi yalnızca bir beyaz tahta ile sınırlı değildir. SMART Ink® yazılımı, açıklamaları istediğiniz yere koyar - herhangi bir web tarayıcısına yazın ve öğretmenler uzaklaşsa bile mürekkep kalır.

Bilinen dosya türlerine açıklama ekleyin ve işaretleyin. PDF'lere ve Microsoft Office® dosyalarına yazın, ardından notlarınızı hemen hemen her dosya türünde kaydedin. Her mürekkeplemek istediğinizde kalemleri değiştirmenize veya yeni araç ayarlarını açmanıza gerek kalmadan notları taşıyın, kopyalayın/yapıştırın ve silin ve hatta metne dönüştürün. Hepsi bir kaplama veya özel mürekkep modu olmadan.

 

  

 

  

  

 

Herhangi bir öğrenme ortamını bağlayın

Esnek paylaşım ve işbirliği için sınıf içinde ve dışında içeriği, cihazları ve öğrenme deneyimlerini bağlayın. SMART Board MX serisi etkileşimli ekranlar, ders sunumu, etkileşim ve katılım için akıcı, sürekli bir platform sağlayarak öğretmenleri öğrenciler için harmanlanmış ve uzaktan öğrenme için geniş kapsamlı ve anlamlı yöntemlerle güçlendirir. 

 

 

Smart MX Screenshare 

  

 

Akıllı Beyaz TahtaHaykırın !Monster
BEYAZ TAHTAHAYKIRIN !Canavar Testi

 

 

Öğretmenler için ücretsiz içerik kütüphanesi. Öğretmenler tarafından hazırlanan binlerce oyun, aktivite ve ders planı içeren SMART Exchange ® içerik kitaplığına erişin Konu, sınıf ve eğitim standartlarına göre arama yapın. Hepsi SMART Board'unuzla ücretsiz. 

 

 

 

Daha anlamlı öğrenme için öğrenci cihazlarını bağlayın 

- Öğrencilerin, cihazdan bağımsız, uygulamadan bağımsız veya uygulama tabanlı ekran paylaşımını kullanarak öğrenciye bağlı en fazla dört cihazdan paylaşım yapmasına izin verin. Windows ve Mac bilgisayarlara dokunmak için Miracast ™ veya ekran paylaşımı uygulamasını kullanın .

- Her öğrenciyi, cihazlarından fikir ve görüntülerle katkıda bulunmalarına olanak tanıyan Shout it Out ile meşgul edin. 

- Ekran yansıtmanın ötesine geçin. Beyaz tahtaları ve dersleri öğrenci cihazlarıyla paylaşın, böylece her öğrenci içerikte gezinebilir ve sınıf içinde mi yoksa dışında mı olduklarını net bir şekilde görebilir. Öğretmenler, paylaşılan dersi istedikleri zaman öğretmen hızından öğrenci hızına ve tekrar geri değiştirebilir.

- Eleştirel düşünmeyi eğlenceli ve ilgi çekici hale getiren içerikler edinin. Monster Quiz ile öğrenci cihazları, işbirlikçi biçimlendirici değerlendirmenin anahtarı haline gelir.  

Mac and WindowsChrome

Windows® ve Mac®'i destekler

Web tarayıcıları, dosyalar ve uygulamalar üzerinden herhangi bir bağlı Windows veya Mac bilgisayarla 20 dokunma noktası ve dijital mürekkep dahil olmak üzere eksiksiz SMART Board deneyimini yaşayın. 
 
 
 
 
 

Chrome OS™ ile üstün etkileşim

Öğretmenler bir Chrome OS cihazına bağlandığında, ekrandan Google Play Store'a ve uygulamalarına erişebilir. Sezgisel olarak etkileşim kurun: Hareketleri kullanın, içeriğin üzerine mürekkep koyun ve desteklenen Chrome OS uygulamalarında otomatik kalem tanıma dokunuşunun ve avuç içi silmenin keyfini çıkarın. Daha fazla bilgi edinin
  
 
 
 

App 

 

 

Tüm uygulamalarınız ve bulut depolama alanına erişim

Doğrudan SMART Board'unuzda OneDrive™ ve Google Drive™'daki belgeleri açın. Öğretmenler, yöneticiler için daha az iş ile WPS Office ve Zoom gibi popüler uygulamalar da dahil olmak üzere favori uygulamalarını uygulama mağazasından kolayca arayabilir ve indirebilir. Yöneticiler ayrıca herhangi bir uygulamayı SMART Uzaktan Yönetim veya MDM yazılımı aracılığıyla tüm ekranlara kolayca gönderebilir. 

  

 

 

Bağlı cihazlarla daha kolay yönetim ve etkileşim

SMART Board MX'inize birden fazla bilgisayar ve video girişi takın. Canlı giriş önizlemesi, girişler arasında kolay, akıllı geçiş sağlar ve kullanışlı bağlantı noktaları, cihazları bağlamayı kolaylaştırır - artık SMART Board'unuzun arkasını aramanıza, kablo aramanıza, cihazları takmanıza veya çıkarmanıza gerek yoktur. Ayrıca, dizüstü bilgisayarlar, belge kameraları ve DVD oynatıcılar dahil tüm takılı girişlerinizde SMART'ın dünya lideri dijital mürekkebi ve ek açıklamaları ile döndürücüler, zamanlayıcılar ve saatler gibi etkileşimli widget'lara sahip olun. 

 

Smart MX V.2 

 

Smart Video Konferans 

 

Daha büyük, daha iyi video konferans

Öğrencileri nerede olurlarsa olsunlar meşgul edin. Ekran paylaşımı, mürekkep oluşturma, beyaz tahtalar ve ders verme araçlarıyla uzaktaki öğrencilerin bağlantıda kalmasını sağlayın. SMART ekranlar UVC web kameraları, Zoom, Google Meet™, Microsoft Teams™ ve daha fazlasıyla çalışır. Bu uygulamalarda ekranları paylaşırken dersler verin ve öğrencilerin dikkatini çekmek için dijital mürekkep ve spot ışıkları gibi araçlarla bunları geliştirin. 

 

Güçlü öğretim araçları ve içeriği dahildir

Abonelik gerekmez. SMART Board MX'iniz size yerleşik iQ Android bilgi işlem, ödüllü yazılım ve etkileşimli öğretim araçları sunar. Öğrenci katkısı araçları, gelişmiş açıklama yazılımı ve öğretmen tarafından oluşturulan içerikle sınıfı yönetin.

Smart Ink

Yerleşik beyaz tahta ve eğitim içeriğiSmart Notebook

SMART Ink açıklama yazılımı

Yerleşik beyaz tahta ve eğitim içeriği

SMART Notebook® temel sürümü

Zengin, etkileşimli dersler oluşturun ve sunun

Hazır beyaz tahta şablonları, grafik düzenleyiciler, manipülatifler, widget'lar ve etkileşimli etkinliklerle dersleri anında geliştirin. Sonsuz klonlama, metin düzenleme ve 3B nesneler gibi özellikler ve yaratıcı kalemler, denklem düzenleyici ve matematik araçları gibi konuya özel araçlarla öğrenmeyi canlı tutun. Öğrencilerin, özellikle video konferans sırasında, ihtiyaç duyduğunuz yere odaklanmalarına yardımcı olmak için spot ışığı ve sihirli kalem gibi yerleşik öğrenci dikkat araçlarını kullanın.

Öğretmenler için ücretsiz içerik kütüphanesi

Öğretmenler tarafından hazırlanan binlerce oyun, aktivite ve ders planı içeren SMART Exchange ® içerik kitaplığına erişin Konu, sınıf ve eğitim standartlarına göre arama yapın. Hepsi SMART Board'unuzla ücretsiz.

Kişiselleştirilmiş Teknoloji

SMART Board MX'iniz, siz istediğiniz zaman kullanıma hazırdır. Oturum açın ve bulut depolama alanınıza, uygulamalarınıza, derslerinize, favorilerinize ve özel widget'larınıza erişin. Sezgisel bir ekran ve kullanımı kolay özellikler, teknolojiye değil öğretime odaklanmaya devam ediyor.

Smart MX Kişiselleştirme

Yaklaşın ve kullanın
Bir düğmeye basarak Hızlı uyandırma

Her yerde oturum açın
iQ 3.7 veya üstü ile herhangi bir SMART Board'da dosyalara ve bulut depolamaya erişin 

Kullanımı kolay
Öğretmen kontrolü için kullanışlı, öne bakan düğmeler ve bağlantı noktaları

MX serisini keşfedin

Çeşitli ortamlar, öğrenme stilleri ve ihtiyaçlar için son derece esnek ve kapsayıcı öğrenmeyi deneyimleyin. SMART Board MX'in kurulumu ve desteklenmesi kolaydır ve bu, eğitim maliyetlerinden ve zamandan tasarruf, öğretmenler için daha az değişiklik ve çaba ve daha az öğretmen destek çağrısı anlamına gelir ve bu da toplam sahip olma maliyetini düşürür. Bu, sınıfınıza uzun vadeli bir yatırımdır.

Broşürü indirin 

 

  • Yerleşik iQ Android bilgi işlem
  • 15W öne bakan hoparlörler
  • Entegre Wi-Fi
  • Duvara montaj
  • Uzaktan kumanda
  • Otomatik kablosuz (OTA) güncellemeler
Smart MX

 

 

SMART Assure garantisi ile desteklenir

Geniş ölçekte uzaktan yönetin

Derece yapan kalite

SMART'ın tam kapsamlı garantisi*, 2 yönlü nakliye, koordinasyon ve yerinde değiştirme desteği ile gelişmiş donanım değişiminin yanı sıra uzman uzaktan ürün desteği ve daha fazlasını içerir, böylece çalışma süresini en üst düzeye çıkarabilir ve yatırımınızı koruyabilirsiniz.

*Bölgeye bağlıdır, ayrıntılar için hüküm ve koşullara bakın.

SMART Remote Management , herhangi bir web tarayıcısından güncellemeleri göndermenize, tanılama çalıştırmanıza, SMART Board etkileşimli ekranlar da dahil olmak üzere cihazları korumanıza, kontrol etmenize ve güvenli hale getirmenize olanak tanır. Sorunsuz uygulamalar için dahil garanti süresi için iQ özellikli SMART Board MX(v2) ile birlikte abonelik dahildir.

SMART Board'lar, üçüncü taraf test, doğrulama ve sertifikalar kullanarak ürün güvenliği, garanti kapsamı, çevresel uyumluluk, düzenleyici ve birlikte çalışabilirlik standartları için dünya lideri standartları karşılar. SMART ile gerçek iç huzurunu yaşayın.

 

 

  

 

Uygulamanız için destek

İşlevselden pedagojik alana kadar yüzlerce saatlik ücretsiz eğitim kaynağı, ister teknoloji konusunda acemi ister ninja olsun, öğretmenlerinizin zemini doldurmasına yardımcı olacaktır. Uygulama hizmetlerimiz, profesyonel öğrenim ve teknik destek kaynaklarımız, eğitimcilerin SMART çözümlerinde hızla ustalaşmasına yardımcı olur. Bu, önümüzdeki yıllarda eğitim maliyetlerinden, öğretmen destek çağrılarından ve teknik baş ağrılarından tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.  

Profesyonel LearningDağıtım ve UygulamaTeknik Destek

Profesyonel öğrenme

SMART, hem işlevsel hem de pedagojik konuları kapsayan ücretsiz profesyonel öğrenme planları ve çevrimiçi kurslar ve web seminerleri sağlar. 
 

DAHA FAZLA BILGI EDIN

Dağıtım ve Uygulama

SMART, hızlı ve etkili bir teknoloji uygulaması sağlamak için deneyim, bilgi ve kaynaklara sahiptir. Ayrıca, SMART'ın sınıfının en iyisi tam kapsamlı garanti ve servis planı seçenekleriyle çalışma süresini en üst düzeye çıkarın ve yatırımınızı koruyun. 
 

DAHA FAZLA BILGI EDIN

Teknik Destek

İndirmelerin ve kılavuzların ötesine geçen SMART'tan uzman desteği alın. Sizi başarıya hazırlayacak tonlarca kaynağa ve ayrıca faydalanabileceğiniz gelişen bir eğitimci topluluğuna erişin 

DAHA FAZLA BILGI EDIN

 

 

SMART MX75 AKILLI TAHTA ÖZELLİKLERİ

IQ, SMART Board ekranlarına özel bir all-in-one teknolojisidir.

SMART Board'un yerleşik iQ teknolojisi, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde, bir parmağınızın dokunuşuyla sunar. Kablolara gerek yoktur. Gömülü bilgisayar, interaktif dersler, oyun tabanlı etkinlikler ve çevrimiçi ortak oluşturma için güçlü SMART Lumio uygulamalarına tek dokunuşla erişim sunar. Yerleşik web tarayıcısı ve kablosuz ekran paylaşımı gibi işbirliği araçlarına da erişebilirsiniz. 

Özellikler 

SMART Lumio
Ders teslimini, değerlendirmeyi, öğrenci işbirliğini ve oyun tabanlı etkinlikleri tek bir nihai eğitim paketinde birleştirir. Öğrencileri, öğretmenleri ve cihazları, dersleri öğrenme deneyimlerini zenginleştirecek şekilde birleştirir.

Ekran paylaşımı
Herhangi bir Android® (Google Cast), iOS® (AirPlay) ve Windows® (Miracast) cihazından kablosuz olarak - donanımı takmadan veya uygulama yüklemeden paylaşın.

internet tarayıcısı
Entegre Chromium web tarayıcısıyla web sitelerini ve YouTube videolarını doğrudan forumda keşfedin.

Dijital beyaz tahta
Manyetik tabladan iki kalemden birini alın ve panoramik beyaz tahtaya yazmaya başlayın. Yazdığınız her şeyi, istediğiniz yerde 250'ye kadar cihazla paylaşın - öğrenciler de yazabilirler. İşiniz bittiğinde, kolayca notları ekrana kaydedin ve öğrencilere PDF dosyaları olarak gönderin.

Esnek bağlantı
Ekranları çok sayıda HDMI, VGA, USB ve multimedya bağlantı noktası üzerinden bilgisayarları ve depolama ortamlarını bağlayın. Önden bakan rahatlık portları ayrıca temel bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar.

Obje tanıma ™, bir menüden araçlar seçmeden parmakları seçer, kalem yazma ve avuç içi silinmeyi bilir.
SMART ink ™, web siteleri, videolar, PDF'ler ve Microsoft Office® dosyaları üzerine yazmanıza ve notlarınızı neredeyse tüm dosya türlerine kaydetmenize olanak tanır.
Silktouch ™ sürtünmesiz son kat, kullanımdan sonra bile, rahat ve rahat bir dokunma deneyimi sağlar ve parmak yanmasını önler.

Ortam ışığı sensörü
Ekranı otomatik olarak kısar veya parlaklaştırır, her türlü aydınlatma koşulunda rahat bir görüntü sağlar.
Windows için

10 eşzamanlı temas noktası, aynı anda birden fazla öğrencinin yakınlaştırma, döndürme ve çevirme gibi hareketleri kullanabileceği anlamına gelir.

Ticari sınıf
MX serisi, 50.000 saatlik güvenilir kullanım için derecelendirilmiştir. SMART’ın Hızlandırılmış Ömür Testi, daha az arıza süresi ve daha uzun ömür sağlar. 

Aksesuarlar

İndir