Smart GX75 Akıllı Tahta

Yeni ürün

Etkileşimi kullanmaya başlayın

2021 için yeni! SMART Board GX serisi, etkileşime başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri inanılmaz uygun bir fiyata sunar. GX serisi, güçlü öğretim araçları ve basit bir kullanıcı deneyimi içerir. Cihazları, içeriği ve etkileşimli öğrenimi yalnızca hayal ettiğiniz şekilde bağlayın. 

  

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Hoparlör [W]2 x 15 W Hoparlör
Boyut [inch]75''
Parlaklık [cd /m²]400
Tepkime Süresi [ms]8 ms
Çözünürlük3840X2160
Boyutları (G x Y x D) [mm]1736 x 1034 x 104
Ağırlığı [kg]58
Akıllı Tahta TeknolojisiLCD Ekran
Ek ÖzelliklerAdvanced infrared, Object Awareness™1 Simultaneous Tool Differentiation™2 Silktouch™ Android version 8.0
Kutu İçeriğiCountry-specific power cable, 16' 5" (5 m) USB A/B cable, Pens 2, External dual-band 2.4 and 5 GHz antennas ( 2 Wi-Fi, 1 access point) 3, Remote control 1, AAA batteries 2, Illustrated installation instructions 1, Important information document

Daha fazla bilgi

Güzel bir fiyata tüm gerekli şeyler

Sınıflarınızın daha bağlantılı ve etkileşimli olmasına yardımcı olun. SMART Board GX, SMART'ın kullanımı kolay etkileşimli teknolojisini, eski sınıf projektörlerine esnek, uygun maliyetli bir çözümle sınıfınıza getirmenizi sağlar. 

 

Smart GX Serisi

Öğrenme için tasarlanmış dokunmatik

20 etkileşim noktası ile öğretmenler sezgisel olarak not yazabilir, silebilir ve taşıyabilir. Bilgisayarınızı GX serisine bağlayın ve menü seçimlerine gerek kalmadan otomatik olarak yazın, taşıyın, hareket ettirin ve silin - Nesne Farkındalığı tarafından desteklenmektedir.   

 

Bilgisayar gerekmez

Yerleşik Android™ bilgi işlem, öğretmenlere bağlı bir cihaz kullanmadan web'de, beyaz tahtada, ekran paylaşımında ve daha fazlasında gezinme özgürlüğü verir. 

Smart GXSmart GX

Her yerde, her dosya türünde mürekkep

SMART Ink ® masaüstü yazılımıyla, bağlı herhangi bir Windows veya Mac bilgisayarda SMART'ın sınıfının en iyisi açıklama deneyiminin keyfini çıkarın. Uygulamalara ve web tarayıcılarına yazın ve siz uzaklaştığınızda bile mürekkep kalır.

Bilinen dosya türlerine açıklama ekleyin ve işaretleyin. PDF'lere ve Microsoft Office ® dosyalarına yazın, ardından notlarınızı hemen hemen her dosya türünde kaydedin. Her yazmak istediğinizde kalem değiştirmenize veya yeni araç ayarlarını açmanıza gerek kalmadan notları taşıyın, kopyalayın/yapıştırın ve silin ve hatta metne dönüştürün. Hepsi bir kaplama veya özel mürekkep modu olmadan. 

 

 

 

 

Sınıfınızı bağlayın

Öğrenci cihazlarını kolaylıkla entegre edin

Cihazdan bağımsız, uygulama tabanlı ekran paylaşımını kullanarak öğrencilerin en fazla dört öğrenci bağlantılı cihazdan fikirlerini ve sınıf çalışmalarını paylaşmasına izin verin. Öğretmenler, Windows ve Mac bilgisayarlara dokunma ile öğrenime öncülük edebilir. 

Student Connections

Mac ve Windows u desteklerUygulamalarınız

Mac® ve Windows®'u destekler

Web tarayıcıları, dosyalar ve uygulamalar arasında 20 dokunma noktası ve dijital mürekkep dahil olmak üzere herhangi bir bağlı Windows veya Mac bilgisayarla eksiksiz SMART Board deneyiminin keyfini çıkarın.

Entegre girişler ve çevre birimleri

SMART Board'unuza birden fazla bilgisayar ve video girişi bağlayın ve daha fazla çeviklikle bunlar arasında kolayca geçiş yapın. Zamandan tasarruf edin ve maliyetleri destekleyin - artık kablo arama, cihaz takma veya çıkarma işlemi yok.

Uygulamalarınız, belgeleriniz, SMART Board'unuz

Android uygulamalarını yükleyin ve bulut hizmetlerinize erişin. Doğrudan SMART Board'unuzda OneDrive™ ve Google Drive™'daki belgeleri açın.

  

Daha büyük, daha iyi video konferans

SMART ekranlar UVC web kameraları, Zoom, Google Meet™, Microsoft Teams™ ve daha fazlasıyla çalışır. Bu uygulamalarda ekranları paylaşırken dersler verin ve gelişmiş uzaktan öğrenme için öğrencilerin dikkatini gerçek zamanlı olarak odaklamak için dijital mürekkep ve spot ışıkları gibi araçlarla geliştirin. 

Video Konferans
 

 

 

Temel Öğretim Araçları

 

SMART Board GX, öğretmenlerin SMART Board interaktif ekranları için optimize edilmiş dersler oluşturmasına, düzenlemesine ve sunmasına olanak tanıyan, ek ücret ödemeden ve abonelik gerektirmeyen bir dizi ödüllü yazılım içerir.

Smart InkDahili Beyaz TahtaSmart Notebook Basic
SMART Ink® açıklama yazılımıDahili Beyaz TahtaSMART Notebook® temel sürümü

 

 

 

 
Smart GXSmart GX

Zengin, etkileşimli dersler oluşturun ve sunun 

Sınıf için özel olarak tasarlanmış etkileşimli içerik ve widget'larla dersleri daha ilgi çekici hale getirin. 

Sonsuz klonlama, metin düzenleme ve 3B nesneler gibi özelliklerin yanı sıra yaratıcı kalemler, denklem düzenleyici, matematik araçları ve daha fazlası gibi konuya özel araçlarla öğretmenler etkileşim ekleyebilir ve öğrencilerin herhangi bir konuya katılımını artırabilir.

SMART Notebook ve SMART Ink, özellikle video konferans sırasında öğrencilerin ihtiyaç duyduğunuz yerde odaklanmasına yardımcı olmak için spot ışığı ve Magic Pen gibi yerleşik dijital öğrenci dikkat araçları sağlar. 

 

 

Öğretmenler için ücretsiz içerik kütüphanesi 

Konu, not ve eğitim standartlarına göre arama yapılabilen SMART Exchange ® aracılığıyla binlerce oyun, aktivite ve öğretmen tarafından oluşturulmuş ders planına erişin . Hepsi her SMART Board ile ücretsiz. 

 

 

Hızlı güçlendirme ile öğretmenlere zaman kazandırın 

SMART Board® interaktif ekranları, beyaz tahta ve web tarayıcısı gibi temel programların kullanıma hazır olmasıyla, bir düğmeye basarak hızla uyanır.


Bir düğmeye basarak hızlı açmaya yaklaşın ve kullanın

Oturum açın ve
dosyalarınıza OneDrive ve Google Drive'dan erişin

Kullanışlı düğmeler
Ses seviyesini kontrol edin, çerçeveyi dondur ve daha fazlasını 

 

 

GX serisini keşfedin

Güvenilir etkileşimli teknolojiyi sınıfınıza getirin. SMART Board GX serisi etkileşimli ekranlar, öğretmenlerin istediği basitlik için tasarlanmıştır ve dağıtılması ve desteklenmesi daha kolaydır. Bu, eğitim maliyetlerinden ve zamandan tasarruf, öğretmenler için daha az değişiklik ve çaba ve daha az öğretmen destek çağrısı anlamına gelir ve bunların tümü daha düşük toplam sahip olma maliyetine katkıda bulunur. Eğitim ve destek ihtiyaçlarını en aza indiren, sınıfınıza uzun vadeli bir yatırımdır.

Broşürü indirin

15W hoparlörler        Dahili Android bilgi işlem
Uzaktan kumanda     OTA Güncellemeleri
Entegre Wi-Fi            OPS PC modülü desteği*

* Not: GX serisi, SMART'ın AM30, AM40 veya AM50 iQ cihazlarıyla uyumlu değildir.

 

 
  

Uygulamanız için destek

İşlevselden pedagojik alana kadar yüzlerce saatlik ücretsiz eğitim kaynağı, ister teknoloji konusunda acemi ister ninja olsun, öğretmenlerinizin zemini doldurmasına yardımcı olacaktır. Uygulama hizmetlerimiz, profesyonel öğrenim ve teknik destek kaynaklarımız, eğitimcilerin SMART çözümlerinde hızla ustalaşmasına yardımcı olur. Bu, önümüzdeki yıllarda eğitim maliyetlerinden, öğretmen destek çağrılarından ve teknik baş ağrılarından tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.  

Profesyonel LearningDağıtım ve UygulamaTeknik Destek

Profesyonel öğrenme

SMART, hem işlevsel hem de pedagojik konuları kapsayan SMART Notebook yazılımı için çok sayıda profesyonel geliştirme seçeneği sunar.
 

DAHA FAZLA BILGI EDIN

Dağıtım ve Uygulama

Hızlı ve etkili bir teknoloji uygulaması sağlamak için deneyim, bilgi ve kaynaklara sahip SMART'tan uzman desteği alın.

DAHA FAZLA BILGI EDIN

Teknik Destek

İndirmeler ve kılavuzlardan çok daha fazlası olan SMART desteği, başlamanız için size tonlarca kaynak ve ayrıca bağlantı kurmanız için gelişen bir eğitimci topluluğu sunar.
 

DAHA FAZLA BILGI EDIN

 

Aksesuarlar

İndir