SMART BOARD M700 Akıllı Tahta Daha büyük görüntüle

SMART BOARD M700 Akıllı Tahta

Yeni ürün

Smart Board M700 

 

 

SMART Board® M700 Serisi

Etkileşimi sınıfınıza getirin

Her dokunuşta büyüleyici ve ilgi çekici öğrenme. Kullanımı, kurulumu ve desteği basit olan M700 serisi, projektör kurulumlarını bir sonraki seviyeye taşımak isteyen okullar için akıllı bir seçimdir.

Ücretsiz SMART Notebook temel yazılımı dahildir, abonelik gerekmez. 

 77" | 87" | 94" | 97” Boyutlarında.

 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Çift kullanıcılı işbirliği

İle dokunma 20 puanla ve Eşzamanlı Aracı Farklılaşma SMART münhasır - - iki kullanıcının sezgisel öğretmen ve öğrenciler bekliyoruz gibi işin için tasarlanmıştır özel modları, araç çubukları veya menü selection.The SBM700 serisi olmadan aynı zamanda, silme, taşıma veya jest yazabilir , eğitim ve destek maliyetlerinden tasarruf.

 

Sorunsuz etkileşim

Nesne Farkındalığı ile SBM700, bir parmak dokunuşunu, avuç içi silme işlemini ve kalemlerin otomatik olarak yazılmasını algılar.

Aktif kalem tepsisi * mürekkep rengi bölümleri, vurgulayıcı, ince silme, ekran klavyesi ve daha kolay öğretmenler dersleri çalıştırmak için yapmak hızlı erişim sağlar.

*Aktif kalem tablası SBM700V modellerine dahil değildir 

 

Sezgisel kontrol

 Doğal dokunma hareketlerini kullanarak döndürün, yakınlaştırın ve hafifçe vurun 

 

Serbest stil etkileşimi

Her yüzey inç, işbirlikçi bir çalışma alanıdır; birden çok öğrenci, birden çok eylem 

 

Zengin, etkileşimli dersler oluşturun ve sunun

SMART Etkileşimli Beyaz Tahtanızla ödüllü yazılıma anında erişin. Ödüllü SMART Notebook temel sürümü, öğretmenlerin etkileşimli bir ekranda dinamik, etkileşimli dersler oluşturmasına yardımcı olur.

BONUS: SMART Board M700 serinize Lumio için sınırsız ders depolama dahil olmak üzere bir yıllık SMART Learning Suite aboneliği dahildir. 

Sınıf için tasarlandı

SMART Etkileşimli beyaz tahtaların öğretmenlerin sınıflarınıza daha ilgi çekici öğrenmeyi kolayca getirmesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.


VİDEOYU İZLE

 

İndir