Hakkımızda

Akademi Bilişim

22 Yıldır Sahnedeyiz.

Eğitime ilk adım olan anaokulundan, meslek ve kariyerinizin şekilleneceği yüksek öğretime kadar distrübütörü olduğumuz dünya lideri markaların icat ettiği ve ürettiği teknolojilerle eğitim alanındayız. 

Mesleki kurs ve seminerlerden beyin fırtınalarına, verimlilik ve işbirliği odaklı görsel teknolojilerle donatılmış toplantı odalarınızdan, mekan ve zaman bağımsız, birlikte çalışmayı mümkün kılan ve yeni bir seviyeye yükselten buluş ve çözümlerle gelen inovatif iletişim platformlarıyla iş hayatınızdayız. 

Konserden tiyatroya, tarih ve kültürümüzü öğrendiğimiz müzelerden tema parklara, otelden eğlence hayatınızdaki organizasyon ve sahne sovlarına kadar temsilcisi olduğumuz profesyonel gösteri teknolojileriyle sosyal hayatınızdayız.

Enerji, bilgi, iletişim, ulaşım, sağlık, güvenlik, TV yayıncılık, perakende, üretim, lojistik gibi geniş kapsamlı sektörlerin tam merkezinde, komuta kontrol, şebeke yönetim, afet koordinasyon, network operasyon, trafik izleme, acil durum ve kriz yönetim merkezlerinde her türlü veriyi görselleştiren ve kolayca yönetilebilir kılan izleme ekranlarıyla hep sahnedeyiz.

Showroom

akademi-bina

Teknoloji Deneyim Merkezleri 

Akademi Bilişim İstanbul Genel Müdürlük, Ankara Bölge Müdürlüğü, İzmir Bölge Müdürlüğü interaktif görsel eğitim, toplantı ve sunum çözümleri Teknoloji Deneyim Merkezleri Gerçek bir deneyimleme için showroomlarımızı ziyaret ediniz.