NEC süper sessiz, ultra güçlü lazer projeksiyon cihazını piyasaya sürdü

NEC P605UL, gürültüden rahatsız olmadan verimli toplantılar sağlarken, filtresiz sızdırmaz motoru sıfır bakım işlemi sağlar

P605UL

Münih, 11 Mayıs 2019 - NEC Ekran Çözümleri Avrupa bugün, en üretken toplantılar için gürültü rahatsızlığı olmadan en yüksek kalitede projeksiyon sunan, neredeyse sessiz olan lazer projektör ailesinin son gününü duyurdu.

NEC P605UL, şirketin en sessiz projektörü olup, eko-modda sadece 19dB'lik gürültü seviyelerine sahiptir - saatin tıklamasından daha sessizdir. Daha büyük yüzeyler ve daha parlak alanlar için tasarlanan P605UL, 6,000 ANSI lümenli görüntü projeksiyonu ile çarpıcı görsellere sahiptir ve aydınlık alanlarda bile mükemmel görünürlük sağlar.

Neredeyse sessiz kalmasının yanı sıra, P605UL, filtresiz sızdırmaz optik motoru sayesinde tamamen bakım gerektirmeyen çalışma sağlar, yani kullanıcılar lazer ışık kaynağından 20.000 saat kullanım ömrünün keyfini çıkarabilir. P605UL, lambaları veya filtreleri değiştirmeye gerek kalmayan gerçek bir "tak ve unut" projektörüdür; Dahası, normal kullanımda sadece 357W güç harcar,  kullanım ömrü boyunca düşük işletme maliyetleri sağlar.

P605UL, keskin netlikte çözünürlükler için 4K @ 30Hz giriş destekleyen, kapsamlı bağlantı ve görüntü kalitesinde en üst düzey performans için WUXGA çözünürlüğü ile - fan gürültüsü rahatsız etmeden - geleceğe de hazırdır.

Yeni projektör; iş toplantı salonlarından, dersliklerden ve konferans salonlarından geniş alanlara ve dijital signage a kadar birçok uygulama için mükemmeldir. P605UL ayrıca kablosuz sunum ve ekran paylaşımı için isteğe bağlı WiFi ve yerleşik MultiPresenter işlevine sahiptir. Dahası, projektör Risk Grubu 2 olduğundan ekstra güvenlik önlemleri alınmaz. Bu da kurulum maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

NEC Display Solutions Europe Ticari Ekran Çözümleri Alistair Round, “ Sunumlar izleyiciden odaklanmayı gerektirir, ancak geleneksel projeksiyon ekipmanı konsantrasyonun düşmanıdır ” dedi. “ Seyirciler geleneksel olarak karanlık odalara oturmak ve sunum sırasında fan gürültüsü ile baş etmek zorunda kaldılar. Bu nedenle NEC, görüntü kalitesinden ödün vermeyi reddederken, tüm gürültüyü ortadan kaldırmak için en yeni nesil projeksiyon cihazlarımızı tasarlamıştır. 

“ Geçen yıl dünyanın en sessiz lazer projektörü olan P525UL'u tanıttık. Başarısını temel alan P605UL, daha önce hiç olmadığı kadar daha iyi renk ve görüntü çözünürlüğü sağlarken, daha yüksek parlaklık ve daha düşük gürültü seviyelerine sahiptir. Yenilikçi filtresiz sızdırmaz optik motor, düşük güç tüketimi ve basit tak ve çalıştır işlemi sayesinde bakım gerektirmeyen çalışma özelliği ile P605UL, herhangi bir kuruluşun sunum ihtiyaçları için en üst düzey çözümdür. Fan gürültüsünden rahatsız olmaksızın keskin çözünürlük gerektiren büyük ölçekli sunumlar için daha iyi projeksiyon cihazı yoktur. 

Yeni P605UL projeksiyon cihazı Temmuz 2019'dan  itibaren satışa sunulacak. Demo veya ayrıntılı bilgi için veya incelemek için lütfen bize (Akademi Bilişim) başvurun. NEC P605UL lazer projeksiyon cihazı hakkında daha fazla ürün bilgisi için lütfen şu adresi ziyaret edin: 

NEC P605UL modelini incele