K-12 Eğitimi

Hibrit Sınıf Çözümü 

 

Hibrit Sınıf 

 

Öğrenci Katılımını ve Başarısını En Üst Düzeye Çıkarın

Lumens'in Belge kameraları, PTZ kameraları ve ders yakalama sistemini içeren eğitim teknolojisi, öğrencilerin içeriği eğlenceli bir şekilde almalarını sağlayan, öğrenci merkezli etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerin test puanlarında gözle görülür bir artış elde ettiğini ve öğrenme tutumunu önemli ölçüde iyileştirdiğini kanıtlamıştır. Uzaktan eğitimde ve karma sınıfta uygulanabilir.

  

 

Sunumlarınızı ve Öğretiminizi Daha Etkileşimli Hale Getirin 

   

Çok Amaçlı SınıfDers YakalamaSanal Sınıf

Çok Amaçlı Sınıf

Çok amaçlı bir sınıf, sunum, konferanslar ve topluluk önünde konuşma etkinlikleri gibi çeşitli kullanımlar için muhteşem öğrenme fırsatları sunar.

Ders Yakalama

Dersin kaydedilmesi, öğrencilerin hiçbir materyali kaçırmamalarını sağlar. Öğrenciler, yakalanan kursu 7/24 çevrimiçi olarak ve istedikleri yerde inceleyebilirler.

Sanal sınıf

Çevrimiçi sanal toplantı, ödevleri, raporları paylaşma ve dijital beyaz tahtaları kullanma gibi anında etkileşimi ve sorunsuz işbirliğini kolaylaştırır.

Uzaktan EğitimUzaktan EğitimEtkinlik Akışı

Uzaktan Eğitim

E-öğrenme herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilir. Öğrencilerin kendi hızlarında öğrenmelerini sağlar ve öğrencilere programlarını kontrol etme özgürlüğü verir.

Uzaktan Eğitim

Uzaktan eğitim, yenilikçi kurslar ve çok yönlü kaynaklar sağlar. Öğrencilerin bir bilim laboratuvarını veya müzeyi sanal olarak ziyaret etmelerini sağlar

Etkinlik Akışı

Etkinlik canlı akışı, kampüs etkinliklerinizi, mezuniyetlerinizi veya diğer törenlerinizi çeşitli platformlarda yerinde ve uzaktaki öğrencilere aktarmanıza olanak tanır.   

Hibrit Sınıf için Temel Ürünler

Lumens ürünleri, öğretmeyi ve öğrenmeyi kolaylaştırır ve her tür eğitimciye uygundur. Sosyal medya platformlarında herhangi bir cihazdan dersleri ve canlı akışı kolayca yakalayın. 

 

Döküman KameralarWebcamsVideo Konferans KameralarıMedia Processor

Belge Kameraları

Belge kameraları gerçek zamanlı görüntüler yakalayabilir ve ekranda bir kitap veya nesne görüntüleyebilir. Üç tür belge kameramız var: taşınabilir, masaüstü ve tavan tipi.

Web kameraları

Web kameraları, video konferans oturumlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Herkesin net bir şekilde görülmesini ve duyulmasını sağlayan kamera, video konferans yazılımı ile uyumludur.

Konferans Kameraları

Lumens Zoom Sertifikalı USB Kamera ile Zoom arayüzündeki PTZ kamera fonksiyonunun tam kontrolü ile sorunsuz bir konferans toplantısının keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Medya İşlemci

4'ü 1 arada Ortam İşlemcisi aynı anda kayıt, geçiş, karıştırma ve canlı akışı destekler. Bir düğme uzakta, dersleri canlı yayınlayabilir ve kaydedebilirsiniz.
 

  

Auto Tracking CameraBox Camera

PTZ Kameralar

Otomatik İzleme Kamerası

Otomatik izleme kamerası, filmin ortasındaki hareketli bir hedefi otomatik olarak videoya alabilir. Otomatik izleme kamerası, eğitmeni kameranın arkasında bir operatör olmadan yakalayabilir.

Kutu Kameralar

Kutu kameralar, benzersiz bir görüş açısıyla çekim yapabilen POV kameralardır. 30x optik yakınlaştırma ile sınıfın arkasına monte edilebilir ve yakın mesafeden film çekilebilir.

PTZ Kameralar

PTZ kameralar, bir operatörün uzaktan kaydırma, eğme ve yakınlaştırma işlemlerini kontrol etmesine olanak tanıyan robotik video kameralardır. PTZ kameralar, bir ritüelin belirli görünümüne kaydırabilir, eğilebilir ve bir hedefi yakınlaştırabilir.

 

Video