SMART® Document Camera 650

Yeni ürün

  • 13MP Lens ve 4K Performansı
  • 230x toplam yakınlaştırma (10x Optik Yakınlaştırma, 23x Dijital Yakınlaştırma)
  • Yeni bir Android uygulaması da dahil olmak üzere SMART ekranlarla entegrasyon
  • SMART Notebook entegrasyonu
  • Windows ve Mac için eşler arası kablosuz bağlantı
  • Kablolu veya Çift Bantlı WiFi bağlantısı
  • Video konferans için UVC uyumlu web kamerası
  • Dahili mikrofon 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

  Smart Döküman Kamera 650

SMART Document Camera 650, dijital öğrenmeyi fiziksel dünyaya bağlar. 13 MP lens, optik 10x ve dijital 23x yakınlaştırma özelliğine sahip bu kullanımı kolay 4K Ultra HD görselleştirici, canlı video ve görüntüleri doğrudan SMART Board®, SMART Notebook veya masaüstünüze çekerek video konferans sırasında bile öğrenci katılımını artırır.

SMART Document Camera 650, öğretmenlere şu konularda yardımcı olacaktır:

Bağlanın : Fiziksel öğretimi dijital alana bağlayın. Her öğretmene, video konferans sırasında bile yüksek kaliteli eğitim için uygulamalı öğretimi dijital olarak yakalama ve SMART Board ile paylaşma yeteneği verin.

Basit olun: Esnek ve çeşitli sınıf yapılandırmalarında kurulumu, kullanımı ve bakımı kolay bir belge kamerası ile sınıfta daha fazlasını yapın

İlgi çekici olun: Her sınıf ve konu alanı için dinamik multimedya dersleri ve zengin Ultra HD eğitimi ile öğrencilerin ilgisini çekin.

  

Derslerinize hayat katın

SMART Döküman Kamera 650, öğrencileri gerçekleri, şekilleri ve kavramları yakalamanın, paylaşmanın ve bağlamanın basit bir yoludur. Genç beyinleri meşgul eder, tüm konu alanlarında erişimi ve anlayışı geliştirir. 
 

  

 
 
Smart DC 650
 
 
 
 

Bağlantılı ve büyüleyici

SMART Document Camera 650, ister sınıfta ister uzaktan olsun, her öğrenciye daha iyi bağlantı sağlar. 13 MP kameranın gözünden matematik, fen bilimleri, İngilizce, sanat ve daha fazlasını keşfetmelerine yardımcı olur.

 

Smart dc650


Belge Kamerası ve web kamerası bir arada

Fotoğraf makinesinin 230x yakınlaştırma özelliğini (10x optik, 23x dijital) kullanarak 4K Ultra HD'de içerik yakalayın. Ardından, kamerayı yüksek kaliteli bir web kamerası olarak kullanarak ayarlanabilir lensi sınıfa doğrultun.

Dahili mikrofon

UVC uyumlu web kamerası işlevi ve yerleşik mikrofon, SMART Document Camera'yı Zoom, Microsoft Teams ve Google Meet gibi popüler konferans platformlarıyla kullanım için ideal hale getirerek, öğrenmenin gerektiği her yerde güçlü bir şekilde devam etmesine yardımcı olur.

Taşınabilir ve esnek

Taşınabilirlik ile birleştirilmiş bağlantı için, kamera Wi-Fi, Eşler Arası, Miracast ve şarj edilebilir bir pil ile donatılmıştır. Sınıfın herhangi bir yerinden Windows 10 veya Mac OS bilgisayarlarına veya doğrudan SMART interaktif ekranınıza bağlanın.

 

 

Her yönden basit

SMART Document Camera 650'nin her öğrenci karışımı ve oda konfigürasyonu için kurulumu, kullanımı ve bakımı kolaydır 

Smart DC650Smart DC650Smart DC650

Kullanımı kolay

Uzaktan kumanda, derslerin yakalanmasını, kaydedilmesini ve yayınlanmasını kolaylaştırır. Öğretmenler yakınlaştırmayı, otomatik odaklamayı, parlaklığı ve daha fazlasını sınıfın içinden kontrol eder.

Uygulaması kolay

HDMI veya USB üzerinden tak ve çalıştır veya kablosuz bağlantı seçeneği kullanın; SMART Belge Kamerası herhangi bir sınıf yapılandırmasında kolayca çalışır

Desteklenmesi kolay

Öğrenmeyi ilerletmek için tüm sınıflarınızı video konferans, akış ve görüntü yakalamayı destekleyen güvenilir, yüksek kaliteli bir cihazla donatın.
 
 
 
 

Daha ilgi çekici öğrenme

SMART Document Camera 650, öğretmenlerin dersleri verilirken yakalamasına ve uygulamalı eğitimi sergilemesine olanak tanır. Sınıf düzeyi ne olursa olsun, öğrenciler çalışmalarını kolayca paylaşabilirler. Zengin, 4K Ultra HD etkileşimi artırır ve video konferans sırasında bile her türlü sınıf deneyimini birleştirir.

Öğrenci erişimini ve anlayışını artırın

Video beslemesi üzerine yazı yazmak ve çizim yapmak için Belge Kamerası uygulamasını veya SMART interaktif ekranınızı kullanmak öğrencilerin dikkatini toplamaya yardımcı olur.

 

Güvenli bir mesafede gösteriler

230x toplam yakınlaştırmaya sahip Ultra HD görselleştirici, öğrencilerin küçük çalışmaları büyük bir şekilde sınıftaki herkesle paylaşmasına olanak tanır. Öğretmenler, sanat, müzik ve bilim dahil olmak üzere, katılımın anlamak için kritik olduğu yerlerde öğrencilere öğrenme gösterileri gösterebilir.

SMART Döküman Kamera

SMART Döküman Kamera, ders yayınlamaktan web kamerası özelliklerine kadar, öğrenimi saniyeler içinde dönüştürür. 

 

Smart DC650

Document Camera 650, mevcut teknolojinizle çalışır

SMART satın almak, sınıflarınızdaki donanıma değer katar. Her öğretmeni etkinleştirin ve BYO cihazlarını destekleme ihtiyacını ortadan kaldırın.  

 

 

Smart DC650Smart DC650Smart DC650

SMART ile basit entegrasyon

iQ ile herhangi bir SMART etkileşimli ekrana bağlanın ve bilgisayara gerek olmadan içeriği görüntüleyin ve yakalayın, üzerine yazın ve kayan widget'ları kullanın.

SMART Notebook'ta kesintisiz ders akışı

SMART Notebook yazılımı entegrasyonu, kamerayı dersten ayrılmadan kullanmanıza olanak tanır. Ekran görüntülerini doğrudan ders dosyanıza alın, ardından yüksek kaliteli görüntüleri dijital mürekkeple ve SMART Notebook'un sunduğu tüm harika etkileşimli araçlarla zenginleştirin.

Mac ve Windows ile çalışır

SDC-650 uygulaması ve P2P USB dongle ile kablosuz bağlantı seçenekleri de dahil olmak üzere Windows 10 ve Mac OS bilgisayarlarla genişletilmiş uyumluluğun keyfini çıkarın.

İndir