NEC ME401W Daha büyük görüntüle

NEC ME401W

Üretimi Bitti (EOL)

Profesyonel Projeksiyon Cihazı

HDMI   DICOM   CrestronConnected   NaViSet 

TipLCD
Parlaklık [AL]4000
Kontrast6000:1
Çözünürlük1280 x 800
Işık Kaynağı               Lamba
Lamba Ömrü [h]9000
Ağırlık [kg]2.9
 
 

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Ürün GruplarıMasaüstü Projeksiyon
TeknolojiLCD
Parlaklık Aralığı3000 - 5000 AL
Parlaklık [Ansi Lumen]4000
Doğal Çözünürlük1280 x 800 (WXGA)
Kontrast6000:1
Görüntü Formatı16:10
Lamba Ömrü [saat]9000
Ağırlık [kg]2,9

Daha fazla bilgi

Açıklama

Düşük TCO ile mükemmel performans.

Başarılı konferanslar ve sunumlar için mükemmel desteği garanti eden kompakt çok amaçlı ME401W projektör, LCD teknolojisi ve 4000 ANSI lümen parlaklığı sayesinde sınıfınıza ve toplantı olanaklarınıza net görüntüler ve doğal renkler sunar. Kapsamlı bağlantı ve isteğe bağlı WiFi, en yüksek esnekliği ve zaman tasarrufu sağlayan işlemi sağlar. Önceden kurulmuş MultiPresenter işlevi, isteğe bağlı WiFi seçildiğinde eşzamanlı kablosuz sunum ve 16 cihaza kadar paylaşım imkanı sunar. Uzatılmış lamba ve filtre ömrü, bakım süresinin ve maliyetinin düşmesini sağlar ve 5 yıl boyunca sorunsuz çalışmasını sağlar *.

M Serisi WXGA LCD projektörlerini değiştirirken ME401W mükemmel bir seçimdir. Aynı ayak izi, objektif pozisyonu ve atış açısı sayesinde, en son teknolojiyi sınıfınıza veya toplantı tesisinize getirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. M LCD serisinin lambaları için aşağı doğru uyumluluğu sayesinde, stoğunuz bile güvenli bir yatırım!

* 8 saat operasyonda günde 200 gün

Yararları

  • Geniş 1.7x optik zoom - maksimum esneklik için.
  • Minimum lamba ömrü ve filtre değişim aralıkları nedeniyle minimum sahip olma maliyeti.
  • HDMI ve entegre 20W hoparlör ile çok yönlü ve mobil - kompakt ve hafif.
  • Dikkat gerektiren içerikleri gösterin - WXGA çözünürlüğü ve mükemmel parlaklık düzeyleri ve renk aralıkları sayesinde, izleyenler olağanüstü bir görsel deneyimden keyif alacaklardır.
  • Duvara montaj ayarlaması olmaksızın konferanslar ve sunumlar için daha iyi görüntüleme elde etmek için mevcut NEC M LCD model kurulumlarının maliyet etkin bir şekilde değiştirilmesi.
  • Çok çeşitli esnek uygulama senaryoları - çok kaynaklı konferanslar ve geleceğe hazır geniş bir dijital bağlantı yelpazesi ile desteklenen verimli bölünmüş ekran çalışması sayesinde.

Aksesuarlar

İndir