NEC InfinityBoard 65

Yeni ürün

Hepsi Bir Arada İşbirliği Çözümü 65" LCD

UHD-Logo   MultiTouch   24-7   NaViSet 

Haze Level [%]10
Güç Tüketimi [W]164
Çalışma Saati24/7
Panel TeknolojisiS-IPS
Parlaklık [cd/m²]450
Çözünürlük3840 x 2160

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Panel TeknolojisiS-IPS
Boyut [inch]65''
Parlaklık [cd /m²]450
Haze Level [%]10
Çözünürlük3840X2160
Çalışma Saati24/7

Daha fazla bilgi

InfinityBoards

Etkileyici ve yaratıcı çalışma alanı işbirliği çözümleri arayan profesyonel kullanıcıları desteklemek için tasarlanmış çok yönlü bir ekran çözümü. NEC InfinityBoard, videokonferans, yaratıcı beyin fırtınası ve işbirliği için donanımlıdır; Bugünün iş, eğitim ve ticari çevrelerinde yaygınlaşan geçici grup çalışmasını desteklemek için ideal araç. 

Açıklama

NEC InfinityBoard 65 "- Toplantı Salonunuz İçin Hepsi Bir Arada Çözümünüz

Toplantı odaları çok kullanımlı mekanlara dönüşmektedir. NEC’in InfinityBoard her toplantı senaryosuna uyacak şekilde tasarlanırken, güçlü ve ölçeklenebilir bir çalışma alanı için ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılar.

Toplantı, beyin fırtınası, gözden geçirme, video konferansı veya ortak çalışma sunma - toplantınızın hedefleri ne olursa olsun, InfinityBoard istediğiniz toplantı odasını elde etmek için mükemmel uyum sağlayan modüler bir çözüm sunar.

Ultra yüksek çözünürlüklü 65 ”InGlass ™ dokunmatik ekran üzerinde tasarlanan ekran kalemi ve kablosuz sunum özelliği ile birlikte geliyor. Güçlü slot-in PC, gelecekteki yükseltmeler için size esneklik sağlayan endüstri lideri Open Pluggable Standard (OPS) arayüzüne dayanmaktadır.

NEC InfinityBoard - işbirliğini kolaylaştırmak, üretkenliği artırmak ve çalışanlarınızı dikkatli ve motive etmek için sonsuz olanaklar.

Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Yararları

  • Uygulama gereksinimlerinize özel uyum - Windows 10 işletim sistemi ile modüler bir yaklaşım, bunu şirketinize özel uygulamalarınızı işinizde başarılı olmak için destekleyen son derece esnek bir çözüm haline getirir.
  • Doğal yazı deneyimi - kağıt üzerinde çalışmak gibi! Parmak, kalem veya avuç içi silme kullanarak, InGlassTM dokunmatik teknolojisi kesintisiz interaktif dokunmatik performans sağlar.
  • Sınıfında en iyi görsel performans - “pikselsiz” Ultra Yüksek Tanımlı (UHD) görsel performanstan yararlanın.
  • Üretken iletişimi kolaylaştırın - özel konferans kamerası ve üstün ses hoparlörleriyle dinamik bir video konferans deneyiminin tadını çıkarın.
  • İstenilen sonuçları gerçekleştirmek ve gerçekleştirmek için araç kutusu - Mosaic Hub, toplantınızın hedeflerini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan etkileşimli sunum uygulaması, beyaz tahta, video konferans ve işbirliği uygulamasıdır.
  • Geleceğe hazır PC seçeneği ve daha az ayak izi - entegre OPS opsiyon yuvasını kullanan entegre Slot-In PC, ürün ayak izi ve kurulum çabalarını azaltırken yatırımınızı geleceğe karşı korur.
  • Video

  • Notice: Undefined offset: 3 in /home/akademi/web/presta.akademibilisim.com.tr/public_html/cache/smarty/compile/a2/34/a0/a234a0e3ac3eacccb574bb6e407da687157f240e.file.productfooter.tpl.php on line 45

    İndir