NEC InfinityBoard 84

Üretimi Bitti (EOL)

Hepsi Bir Arada İşbirliği Çözümü 84" LCD

UHD-Logo   MultiTouch   24-7   NaViSet 

Haze Level [%]10
Güç Tüketimi [W]342
Çalışma Saati24/7
Panel TeknolojisiS-IPS
Parlaklık [cd/m²]500
Çözünürlük3840 x 2160

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Panel TeknolojisiS-IPS
Boyut [inch]84''
Parlaklık [cd /m²]500
Çözünürlük3840X2160
Çalışma Saati24/7

Daha fazla bilgi

Açıklama

NEC InfinityBoard 84 "- Toplantı Salonunuz İçin Hepsi Birarada Çözümünüz

Toplantı odaları çok kullanımlı mekanlara dönüşmektedir. NEC’in InfinityBoard her toplantı senaryosuna uyacak şekilde tasarlanırken, güçlü ve ölçeklenebilir bir çalışma alanı için ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılar.

Toplantı, beyin fırtınası, gözden geçirme, video konferansı veya ortak çalışma sunma - toplantınızın hedefleri ne olursa olsun, InfinityBoard istediğiniz toplantı odasını elde etmek için mükemmel uyum sağlayan modüler bir çözüm sunar.

Ultra yüksek çözünürlükte 84 ”InGlass ™ dokunmatik ekran üzerinde tasarlanan ekran kalemi ve kablosuz sunum özelliği ile birlikte geliyor. Güçlü slot-in PC, gelecekteki yükseltmeler için size esneklik sağlayan endüstri lideri Open Pluggable Standard (OPS) arayüzüne dayanmaktadır.

NEC InfinityBoard - işbirliğini kolaylaştırmak, üretkenliği artırmak ve çalışanlarınızı dikkatli ve motive etmek için sonsuz olanaklar.

Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Yararları

 • Uygulama gereksinimlerinize özel uyum - Windows 10 işletim sistemi ile modüler bir yaklaşım, bunu şirketinize özel uygulamalarınızı işinizde başarılı olmak için destekleyen son derece esnek bir çözüm haline getirir.
  Doğal yazı deneyimi - kağıt üzerinde çalışmak gibi! Parmak, kalem veya avuç içi silme kullanarak, InGlassTM dokunmatik teknolojisi kesintisiz interaktif dokunmatik performans sağlar.
  Sınıfında en iyi görsel performans - “pikselsiz” Ultra Yüksek Tanımlı (UHD) görsel performanstan yararlanın.
  Üretken iletişimi kolaylaştırın - özel konferans kamerası ve üstün ses hoparlörleriyle dinamik bir video konferans deneyiminin tadını çıkarın.
  İstenilen sonuçları gerçekleştirmek ve gerçekleştirmek için araç kutusu - Mosaic Hub, toplantınızın hedeflerini en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan etkileşimli sunum uygulaması, beyaz tahta, video konferans ve işbirliği uygulamasıdır.
  Geleceğe hazır PC seçeneği ve daha az ayak izi - entegre OPS opsiyon yuvasını kullanan entegre Slot-In PC, ürün ayak izi ve kurulum çabalarını azaltırken yatırımınızı geleceğe karşı korur.

İndir