Mosaic Connect Box Daha büyük görüntüle

Mosaic Connect Box

Yeni ürün

Birden fazla kullanıcının, cihazlarından kablosuz olarak ana toplantı odası ekranına içerik akışı yapmasını sağlayan kablosuz sunum çözümü. 

Programı İndir

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Mosaic Connect Box toplantı odalarına ve buluşma alanlarına kablosuz sunum sağlar

Mosaic Connect Box, DisplayNote ve NEC'den gelen paylaşım cihazını kullanmak için basit bir araçtır. Tek bir tıklamayla kablosuz olarak sunum yapıyorsunuz. Tüm modern dizüstü bilgisayarlar, tabletler, telefonlar ile çalışır ve tarayıcınız için destek sunar.

Herhangi bir katılımcı, kabloları geçirmeye, dongle'leri değiştirmeye veya oturumdan başkasını çıkarmaya gerek kalmadan ekranını paylaşabilir. Misafirler için özel bir uygulama ve genişletilmiş tarayıcı desteği ile, misafirleriniz de olabildiğince kolay bir şekilde bağlanabilir ve sunabilir. Mosaic Connect Box, çift ağ bağlantısını destekler ve birincil ve konuk ağlardaki kullanıcılar arasında işbirliğini sağlar.

Şirket Wi-Fi, misafir Wi-Fi, mobil veri, bir sıcak nokta veya herhangi bir kombinasyonu da dahil olmak üzere herhangi bir ağ yapılandırmasıyla güvenle çalışır. 

Yararları

Konuk dostu - Misafirler için özel bir uygulama ve genişletilmiş tarayıcı desteği ile herkes bağlantı kurabilir ve sunabilir.

Ekranınızdan daha fazlasını paylaşın - Bir oturum sırasında katılımcılar, uygulamadan ayrılmak zorunda kalmadan birbirleriyle video, bağlantı ve dosyaları paylaşabilir.

Güvenli ve uyumlu - Her Mosaic Connect toplantısı, benzersiz bir kimlik, 4 basamaklı PIN ile korunur ve uçtan uca şifrelenir.

Profesyonel kurulum - Ekranın arkasına sabitlenen basit cihaz ve doğrudan ekranın USB çıkışından güç alma imkanı (NEC C Serisi geniş formatlı ekranlarla).

Yüksek kurulum esnekliği - Geniş bağlantı seçenekleri 3 USB portu, HDMI, Micro SD Kart yuvası, Gigabit Ethernet ve 2,4 ve 5GHz ve Bluetooth 4.2 desteği ile entegre WiFi içerir.

  • Video

  • Notice: Undefined offset: 3 in /home/akademi/web/presta.akademibilisim.com.tr/public_html/cache/smarty/compile/a2/34/a0/a234a0e3ac3eacccb574bb6e407da687157f240e.file.productfooter.tpl.php on line 45

    İndir