Datapath VSN 4 Series

Yeni ürün

Video duvar ve çok ekranlı ekran kurulumları için tasarlanmış, HD video yakalamalarını ve HD video çıkışlarını dengeleyen bir video duvar denetleyicisi olan Datapath VSN4 Serisi.

VSN4 Serisi, profesyonel AV endüstrisinde esnek çözümler sunan dünya lideri PCI Express grafik ve video yakalama kartlarının en yeni nesliyle çalışmak üzere geliştirilmiş ve optimize edilmiştir.

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

UYGUNLUK
VSN400 Serisi, daha küçük, daha kompakt video duvar projesi için esneklik ve uygunluk sağlamak üzere bir ASUS anakartına sahiptir. VSN 4 Serisi, video duvar denetleyicinizin kolay yapılandırılmasını ve ayarlanmasını sağlayan Microsoft Windows® tabanlı bir uygulama olan Datapath WallControl 10 yazılımı ile tamamen uyumludur.

 

ASUS Teknoloji Ödülü
VSN 4 Serisi, dört adet yüksek performanslı PCI Express Gen3 yuvası ile birlikte ödüllü ASUS anakartını bir araya getiriyor. Her iki x16 mekanik slot, 8GB / sn'lik çift yönlü bant genişliğine kadar x8 elektrik performansı için yapılandırıldı.

VSN00 Serisi ayrıca, Intel ya da Haswell Core i5 ya da Core i7 işlemciyle birlikte geliyor. 6 ya da 8 MB önbellek ve 3,60 ya da 3,90 GHz hıza kadar. Vizyon yakalama kartları ve Görüntü Grafik kartlarının tüm Datapath portföyleriyle uyumlu olan VSN 4 Serisi, 16 adete kadar HD çıkışı veya 16 adet HD / 32 SD girişi veya bunların bir kombinasyonunu sağlayabilir. Sekiz HD çıkışı ve sekiz HD girişi sağlamak için iki ImageDP4 grafik kartını ve iki VisionHD4 yakalama kartını birleştirin.

 

Çoklu uygulama şasisi
VSN 4 Serisi, küçük ve orta ölçekli video duvarları için tasarlanmıştır ve aşağıdakiler gibi uygulamalar için idealdir:

Trafik Yönetim Merkezleri
Operasyon Merkezleri
Güvenlik Süitleri
Hizmet Hizmetleri Operasyonları
Proses Kontrol Servisi
Askeri Tesisler

Tam özellikli WallControl 10
Datapath'ın VSN 4 Serisi, Datapath'ın WallControl 10 yazılımı ile uyumludur. WallControl 10, kullanıcıların video duvarındaki herhangi bir yere video kaynaklarını hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirmelerini sağlar. Ortak düzenlemeler, herhangi bir zamanda geri çağırma için düzenler olarak kaydedilebilir ve duvarın herhangi bir bölümü, tanımlanabilir aralıklarla birbiri ardına oynayan videoların "karuselleri" içerebilir.

WallControl 10'un yöneticileri, çoklu duvarları sürmek için tek bir sistemi yapılandırabilir. Bu duvarların her birine bir dizi kullanıcı rolü atanabilir ve her kullanıcı rolü kaynaklara, yerel videolara, düzenlere ve şablonlara farklı erişime izin verebilir. *

* Multiwall ve Kullanıcı Hakları Yönetimi sadece WallControl 10 PRO ile kullanılabilir. Daha fazla bilgi edinin.


Quant Uyumlu
Quant, video duvarları çalıştıranlar da dahil olmak üzere, bir grup içinde farklı kullanıcılarla çok sayıda uygulama penceresi paylaşmalarına olanak tanıyan, video duvar uyumlu bir işbirliği yazılımıdır.

Herhangi bir toplantı odasına ideal bir ek olarak, kullanıcılar gerçek zamanlı olarak uygulamalarda paylaşabilir, etkileşimde bulunabilir ve düzenleyebilir. 

 

 

Model Options

Product CodeVSN450VSN470
MotherboardASUS ATX motherboardASUS LGA 1150 Intel ATX
ProcessorIntel Core i5Intel Core i7
EthernetIntel210-AT 1 Gigabit LAN. Dual RJ-45 connector with two LED indicatorsDual 10Base-T/ 100Base-TX/ 1000 BaseT. Dual RJ-45 connector with two LED indicators

VSN4 Series Chassis Specifications

On-board GraphicsChoice of DisplayPort or HDMI connection for control screen
RS232Choice of DisplayPort or HDMI connection for control screen
HDD3rd generation PCIe switched fabric with
  • 2 x Western Digital RED 750GB
  • Enterprise Grade
  • RAID 1 configured
Optical DriveDVD/ RW combo drive
Operating SystemWindows 7 Ultimate 64 bit
Optical DriveDVD/ RW combo drive
Expansion4 x PCIe 3.0/2.0 x 16 (dual x16 or x16/x8/x8 or quad x8) Factory configured for 4 slots x8
Power600 Watt RPSU or 500 Watt ATX
Operating Temperature0 to 35 DegC (32 to 95 DegF)
Storage Temperature-20 to 70 DegC (-4 to 158 DegF)
Relative Humidity5% to 90% non-condensing
Noise48.6dB (A) up to 67.9dB (A); (Dependent on system config. & ambient temp)
Dimensions500mm(including handles) x 175mm x 482.1mm (LxHxW)
ComplianceCE.ROHS

We are continuously developing the technology used within our product ranges delivering outstanding innovative solutions, therefore the specification may change from time to time.

  • Video
  • İndir