Datapath VSN 11 Serisi

Yeni ürün

Yüksek performans ve güvenilirlik isteyen ortamlar için tasarlanan VSN 11 serisi sistemler, kullanıcılara daha fazla bellek, en yeni işlemciler ve gelişmiş performans sunmak için yeniden tasarlandı.

Geliştirilmiş tasarım ile sistemler önceki modellerden daha serin ve sessiz çalışır. 

 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Gelişmiş Grafik Görüntü Teknolojisi
Datapath’ın 2. nesil 11 slot video duvar denetleyicisi, yüksek performans ve güvenilirlik isteyen ortamlar için tasarlanmıştır. VSN11 Serisi sistemler, görev kontrol odaları, askeri tesisler, lojistik operasyonlar, güvenlik paketleri ve diğer birçok komuta ve kontrol uygulamaları için çözümler sunar.

VSN serisi Datapath’ın dünya standartlarında Vision yakalama, Görüntü grafikleri ve ActiveSQX kod çözme kartlarını desteklemek için geliştirilmiştir. Bu, fiziksel ve IP video kaynaklarının orta ve büyük ölçekli video duvarlarında görüntülenmesini sağlar. Operatörler, herhangi bir kaynağı tek ekranda veya çoklu ekran düzeninde görme özgürlüğüne sahiptir.

İkinci nesil VSN'lerdeki her sistem, mevcut en yüksek performansı sağlamak için sadece Windows 10 ile kullanılabilir.


Daha hızlı işlem. Gelişmiş soğutma
VSN endüstriyel PC yelpazesi 11 slot PCIe arka panelini içerir. Anahtarlı kumaş teknolojisi, yüksek bant genişliği Gen3 PCIe yuvaları sağlar. Her bir yuva, bir dizi yakalama kartından yüksek çıktılara kadar yüksek çözünürlüklü bant genişliği sağlayabilmektedir.

VSN aralığı son derece özelleştirilebilir. Sistemler 7. nesil Intel® Corei7 veya E3 Xeon işlemci içerir (bkz. Teknik özellikler sekmesi). Sistemler 240GB veya 480GB SSD sürücüler ve 32 GB'a kadar bellek ile kullanılabilir.

Hava akışını en üst düzeye çıkarmak için, 4U şasisi sisteme daha fazla hava girmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, sıcaklıkları düşük tutar ve fan gürültüsünü azaltır.


Ultra Güvenilir
Datapath’ın VSN video duvar kontrolörleri, zorlu kontrol odası ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Her bir bileşen, yüksek düzeyde performans ve güvenilirlik sağlamak için titizlikle test edilmiştir. Daha fazla rahatlık için, sistemler Wall Monitor yazılımı ile önceden kurulabilir.

Duvar Monitörü, bir sistem normal parametrelerin dışında çalışmaya başlarsa, operatörleri uyarır. Alarmlar, voltaj ve sıcaklıktaki değişiklikleri belirtecek şekilde ayarlanabilir.

Datapath’ın Wall Monitor yazılımı, kullanıcıların sistem sıcaklıklarını yakından takip etmesine ve sistem sıcaklığının kritik seviyelere ulaşması durumunda uyarılmasına olanak tanır. Özel uyarılar oluşturma yeteneği, kullanıcıların çeşitli ortamlarda işletim sistemi sıcaklıklarını sağlayabilmeleri anlamına gelir.


Tam özellikli WallControl 10
Datapath'ın VSN 11 Serisi, Datapath'ın WallControl 10 yazılımı ile uyumludur. WallControl 10, kullanıcıların video duvarındaki herhangi bir yere video kaynaklarını hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirmelerini sağlar. Ortak düzenlemeler, herhangi bir zamanda geri çağırma için düzenler olarak kaydedilebilir ve duvarın herhangi bir bölümü, tanımlanabilir aralıklarla birbiri ardına oynayan videoların "karuselleri" içerebilir.

WallControl 10'un yöneticileri, çoklu duvarları sürmek için tek bir sistemi yapılandırabilir. Bu duvarların her birine bir dizi kullanıcı rolü atanabilir ve her kullanıcı rolü kaynaklara, yerel videolara, düzenlere ve şablonlara farklı erişime izin verebilir. *

* Multiwall ve Kullanıcı Hakları Yönetimi sadece WallControl 10 PRO ile kullanılabilir. Daha fazla bilgi edin.


Quant Uyumlu
Quant, video duvarları çalıştıranlar da dahil olmak üzere, bir grup içinde farklı kullanıcılarla çok sayıda uygulama penceresi paylaşmalarına olanak tanıyan, video duvar uyumlu bir işbirliği yazılımıdır.

Herhangi bir toplantı odasına ideal bir ek olarak, kullanıcılar gerçek zamanlı olarak uygulamalarda paylaşabilir, etkileşimde bulunabilir ve düzenleyebilir. 

 

 

Model Options

Product CodeVSN1172VSN1182
MotherboardPortwell ROBO8113-Q170Portwell ROBO8113-C236
ProcessorIntel Core i7Intel E3 Xeon
Memory16GB as standard (Upgrade option: 32GB)32GB as standard

VSN11 Series Chassis Specifications

EthernetDual 10Base-T/ 100Base-TX/ 1000 BaseT 
RS232For control
On-board GraphicsHDMI & DisplayPort for control screen
Hot swappable SSD2 x 240GB (Upgrade Option: 2 x 480GB SSD)
USB
  • 2 x 3.0 (back panel)
  • 6 x 2.0 (2 front, 2 back, 2 internal)
Operating SystemWindows 10 LTSB
Backplane Features3rd generation PCIe switched fabric with
  • 11 slot x8 - 8GB/s uplink and downlink
Power800 Watt Hot Swappable RPSU Dual Redundant
Operating temp0 to 35 degC (32 to 95 F)
Storage temp-20 to 70 degC (-4 to 158 F)
Relative Humidity5% to 90% non-condensing
Noise48.6dB (A) up to 67.9dB (A) (Dependent on system config & ambient temp)
Dimensions500mm(l) x 175mm(h) x 482.1mm(w)
Weight19 - 25kg (Shipped 30-33kg)
ComplianceFCC/ CE/ ROHS/ UL/CCC

Expansion chassis for the VSN11 Series video wall controller models:

Product CodeDescription
VSN1100X-RPSUExpansion chassis with 800 Watt RSPU, SLink-G3, HLink-G3, ExCable-G3

We are continuously developing the technology used within our product ranges delivering outstanding innovative solutions, therefore the specification may change from time to time. 

 

 

  • Video
  • İndir