Datapath VSNMicro 600

Yeni ürün

VSNMicro 600 platformu, farklı Intel işlemciler, sabit sürücü boyutları ve özellikleri, bellek yapılandırmaları ve yazılım seçenekleri için kullanılabilen seçeneklerle tamamen özelleştirilebilir.

Sistem, küçük bir ayak izine sahiptir ve standart boyutlu bir duvar denetleyici şasisini desteklemeyen alanlarda dağıtım için çok sessiz olacak şekilde tasarlanmıştır. 

 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Küçük ayak izi, büyük performans
VSNMicro 600 platformu, Datapath'ın Express6 PCIe arka paneline bağlı yüksek performanslı bir anakarttan oluşuyor. Bu arka yüz, Datapath'ın kart yelpazesiyle kullanılmak üzere altı adet yarı uzunlukta PCIe yuvası içeriyor.

Yüksek performanslı endüstriyel sınıf anakart, Intel işlemciler, DDR4, bellek ve ATX veya RSPU güç kaynakları dahil olmak üzere bir dizi seçenek ile kullanılabilir. VSNMicro 600, daha büyük VSN sistemleri ile aynı deliğin büyük bir kısmını paketlemek için tasarlanmıştır.

Sistemin daha küçük bir alan kaplamasına sahip olması ve sessiz performansın sağlanması için tasarlandığından emin olmak için önemli mühendislik uzmanlığı uygulanmış, bu da alanın ve sesin sunucu odası dışında ve daha fazla sayıda kamusal alan gibi bir primer olduğu kurulumlar için idealdir.


Kişiselleştirilebilir
Datapath'in Vision yakalama, Görüntü grafikleri ve ActiveSQX IP kod çözme kartları portföyüyle uyumlu olarak, müşteriler çok sayıda video girişi ve büyük ve çok ekranlı bir video duvarına hızlı ve kolay bir şekilde teslim edilebilen IP akışları içeren sistemler oluşturabilir.


Ultra Güvenilir
Datapath’ın VSN video duvar kontrolörleri, zorlu kontrol odası ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Her bir bileşen, yüksek düzeyde performans ve güvenilirlik sağlamak için titizlikle test edilmiştir.

Daha fazla rahatlık için, sistemler Wall Monitor yazılımı ile önceden kurulabilir.

Duvar Monitörü, bir sistem normal parametrelerin dışında çalışmaya başlarsa, operatörleri uyarır. Alarmlar, voltaj ve sıcaklıktaki değişiklikleri belirtecek şekilde ayarlanabilir.

Tam özellikli WallControl 10
Datapath'ın VSNMico 600, Datapath'ın WallControl 10 yazılımı ile uyumludur. WallControl 10, kullanıcıların video duvarındaki herhangi bir yere video kaynaklarını hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirmelerini sağlar. Ortak düzenlemeler, herhangi bir zamanda geri çağırma için düzenler olarak kaydedilebilir ve duvarın herhangi bir bölümü, tanımlanabilir aralıklarla birbiri ardına oynayan videoların "karuselleri" içerebilir.

WallControl 10'un yöneticileri, çoklu duvarları sürmek için tek bir sistemi yapılandırabilir. Bu duvarların her birine bir dizi kullanıcı rolü atanabilir ve her kullanıcı rolü kaynaklara, yerel videolara, düzenlere ve şablonlara farklı erişime izin verebilir. *

* Multiwall ve Kullanıcı Hakları Yönetimi sadece WallControl 10 PRO ile kullanılabilir. 


Quant Uyumlu
Quant, video duvarları çalıştıranlar da dahil olmak üzere, bir grup içinde farklı kullanıcılarla çok sayıda uygulama penceresi paylaşmalarına olanak tanıyan, video duvar uyumlu bir işbirliği yazılımıdır.

Herhangi bir toplantı odasına ideal bir ek olarak, kullanıcılar gerçek zamanlı olarak uygulamalarda paylaşabilir, etkileşimde bulunabilir ve düzenleyebilir. 

Cards Aşağıdaki kartlar VSNMicro 600'de kullanım için uygundur: ImageDP4, VisionSC-DP2, VisionSC-HD4 +, VisionSD8, VisionAV-HD ve ActiveSQX. 

 

 

Specification of the VSNMicro 600 Wall Controller:

MotherboardIndustrial motherboard, 3 x DisplayPort control screen
Outputs: 4 x USB 3.0 ports, 4 x USB 2.0 ports
Processor optionsStandard: Intel Core i5 - 6M Cache, up to 3.6 GHz
Optional upgrade: Intel Core i7 - 8M Cache, up to 4 GHz
Memory optionsStandard: 8GB Dual Channel DDR4
Optional upgrade: 16GB Dual Channel DDR4
Power supplyATX 500 watts 110-240v
RPSU 500 watts 110-240v
BackplaneDatapath Express6: Six PCIe Gen3 slots x8 offering up to 8 GB of bi-directional data transfer
Hard drive optionsStandard: 240 GB SSD
Optional upgrade: 480 GB SSD
Customer may upgrade to dual drives with RAID. Please confirm at time of order
Operating temperature
0 to 35 °C (32 to 95 °F)
Storage temperature-20 to 70 °C (-4 to 158 °F)
Relative humidity5% to 90% non-condensing
Length
380mm
Height176mm
Width 
250mm
Weight10 - 15kg (shipped 15 - 20kg)
ComplianceFC / CE / RoHS

We are continuously developing the technology used within our product ranges delivering outstanding innovative solutions, therefore the specification may change from time to time. 

 

 

  • Video
  • İndir