Datapath Hx4 Daha büyük görüntüle

Datapath Hx4

Yeni ürün

The Datapath Hx4 is a stand alone display wall controller with the capacity to run a single 4K HDMI source across four HD outputs in ultra-high definition. When used with the powerful Wall Designer application software, the Hx4 can represent any arrangement for configuration of the source image desired. 

4K at 30 fps input  Four HDMI outputs

HDCP support  Rotates, crops and scales      

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

TAM ESNEKLİK 

Datapath HX4,4K HDMI bir giriş kaynağından 4 adet ultra yüksek çözünürlük sağlar .Güçlü bir Ekran Dizayn yazılımı ile, Hx4 ile istenen kaynak görüntünün herhangi bir düzenlemesini veya konfigürasyonunu yapabilirsiniz.
Digital Reklam Panoları (LED ,VIDEOWALL), digital signage uygulamaları ve canlı yayın uygulamalarında
popüler bir seçim olan bu uygun maliyetli kontrol sistemi hem kullanımı kolaydır hem de kurulumu
kolaydır. 

ÖZELLİKLER 

• Sonsuz kreatif uygulamalar
• 1 adet HDMI 1.4 giriş (4K30),4 HDMI 1.3 HD çıkış
• Döndürme,kesme,ölçeklendirme,mirror ve çerçeve(bezel) düzeltme
• HDCP desteği 
• Gen -lock ve frame-lock teknolojisi ile herhangi bir titreme veya yayın akışında bozukluk olmadan
çalışma özelliği
• Herhangi bir kaynaktan gelen görüntüdeki değişikliği diğer ekranlara otomatik olarak yerleştirir
ve adapte eder
• Network veya USB arayüzü kullanarak bağımsız olarak kontrol edilir (Arayüzler için (Windows & MAC
OS X 10.6 veya daha üstü)  

EK ÖZELLİKLER 

Kırpma, ölçekleme, döndürme ve fps dönüştürme işlemlerinin tamamı Hx4 donanımı tarafından yapıldığından , her çıkışda bulunan monitör giriş kaynağından gelen görüntüyü herhangi bir kısmını veya tamamına verebilir.. Ekranlarda, herhangi bir kaynaktan gelen görüntüyü diğerine çoğaltmasına izin verecek şekilde birleştirir veya herhangi görseli ayrıca bu şekilde kullanmaya imkan sağlar.
Bu, birçok dikdörtgen olmayan ekran düzenlemesinin yanı sıra, kullanıcıların sınırsız çoklu monitör videowall oluşturmasına izin veren yapıda herhangi bir kombinasyonu ve kanvas uygulamalarına da imkan sağlar.

NETWORK 

Datapath Hx4’te, yönetim ve donanımın kontrolü için üzerinde bir adet ethernet portu vardır. Third party yazılım entegrasyonu için REST API desteği mevcuttur. 

VIDEOWALL DESIGNER

Datapath’ın çok popüler çoklu ekran tasarım yazılımı Hx4’ü dahil edecek şekilde güncellendi. Wall Designer, kullanıcıların her zamankinden daha fazla görüntü eklemesini , kaynak görüntüleri ekleyerek ve ekranlar üzerinde kaynak görüntülerin nasıl görüntülenmesini istediği şekilde dizayn edebilmesini ve ardından Hx4’ü USB veya ağ bağlantı noktaları üzerinden anında programlamasını sağlar. 

  • Video
  • İndir