Smart Lumio Daha büyük görüntüle

Lumio

Yeni ürün

Sezgisel ve kullanımı kolay, Lumio'da hız kazanın. 

Canlı, etkileşimli web seminerleri ve kayıtlı kaynaklardan hazır derslere ve ilk günden itibaren öğrencilerle paylaşmak için etkinliklere kadar, ihtiyaç duyduğunuzda destek ve bilgi sahibi olmak için sürekli eğitim. 

Daha fazla bilgi

Daha fazla bilgi

Lumio yazılımının nasıl çalıştığını görün

Etkileşimli dersler, oyun tabanlı etkinlikler, işbirliği araçları ve biçimlendirici değerlendirmelerle Lumio, öğrencilerin sınıfta, evde veya her ikisinin bir karışımıyla ilgisini çekmek için tasarlanmıştır. Smart Lumio

 

  

 

 

SMART'tan Lumio™ 

(eski adıyla SMART Learning Suite)

 

Her yerde öğrenci katılımı.

Lumio, öğretmenlerin, öğrencilerin nerede olurlarsa olsunlar, kendi cihazlarında ilgisini çekmek için dersleri aktif, işbirlikçi öğrenme deneyimlerine dönüştürmesine olanak tanır.  

PDF'lerinizi, Google Slaytlarınızı, PowerPoint ve Not Defteri  dosyalarınızı doğrudan yerleşik olarak etkileşimli etkinlikler, oyunlar, grup çalışma alanları ve değerlendirme araçlarıyla derslere dönüştürmeyi kolaylaştıran bir dijital öğrenme aracıdır  Hatta farklı dosya türlerini tek bir dosyada birleştirebilirsiniz .  tek Lumio dersi !  
 


Hem güçlü bir öğrenme aracı hem de büyük bir zaman tasarrufu sağlayan bu, öğretmenlerin dersleri saniyeler içinde dönüştürmesine ve ardından bunları bir tarayıcı, Google veya Microsoft Teams üzerinden öğrencilerin cihazlarına teslim etmesine olanak tanır.


Öğretmenler, Lumio'nun esnekliğine bayılacaklar   çünkü bu onlara dersleri daha aktif hale getirmek için pek çok yol sunuyor  Ayrıca öğrencilere nasıl öğrenecekleri konusunda bir sürü seçenek sunarken, öğrenmeyi hem öğretmenler hem de öğrenciler için görünür kılar. Grup çalışmasını ve işbirliğini destekleme konusundaki benzersiz yeteneği, Lumio'yu öğrencilerin cihazları aracılığıyla ilgi çekici, etkili dersler vermek için en dinamik ve çok yönlü araç haline getirir.  

Tüm bunlar, öğretmenlerin, nerede olurlarsa olsunlar, öğrencilerin aktif olarak birlikte öğrenmelerini sağlayan bağlantılı deneyimleri hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmasını sağlar. 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen Lumio web sitesini ziyaret edin  .

Lumio, bir SMART Learning Suite aboneliğinin parçası olarak satılmaktadır.

 

İçeriğinizi ekleyin veya hazır kaynakları kullanın 

  

 

Tek bir ilgi çekici ders oluşturmak için PDF, Google™ ve PowerPoint® dosyaları dahil öğretim kaynaklarınızı birleştirin. Yalnızca istediğiniz sayfaları ekleyin ve derslerinizin baştan sona akmasını sağlayın. 

 

    

 

 

Veya çeşitli hazır kaynaklar ve tam derslerden birini seçerek işe başlayın.

 

 

 

 

Reklamsız bir YouTube klibi ile dersinizi canlandırın! Farklı bir programa veya uygulamaya geçmek için zaman kaybetmeden bir konsepti kolayca gösterin. 

 

 

Dersleri geliştir 

 

Transform işbirliği daha eğlenceli hale ve ilgi çekici, takım bazlı değerlendirmeler, etkinlikler ve canavar Sınav gibi oyunlar içine dersleri.

 

 

 

 

Statik içeriği, öğrencilerin kendi cihazlarından paylaşılan bir dijital tuval üzerinde birlikte oluşturabilecekleri ortak çalışma alanlarına dönüştürün . 

 

 

 

  

Grafik düzenleyiciler ve manipülatifler gibi hazır kaynakları keşfedin . 

 

  • Video

  • Notice: Undefined offset: 3 in /home/akademi/web/presta.akademibilisim.com.tr/public_html/cache/smarty/compile/a2/34/a0/a234a0e3ac3eacccb574bb6e407da687157f240e.file.productfooter.tpl.php on line 45